SK
EN

PROGRAMME

THURSDAY 1st od June

20.00
Lubomyr Melnyk (CND)

20.00
Lubomyr Melnyk (CND)

FRIDAY 2nd od June

17.00
Vernisáž festivalových výstav: Alžběta Skálová (CZ), Palo Čejka (SK) a ilustrátori z ASIL-u (SK)

17.00
Vernisáž festivalových výstav: Alžběta Skálová (CZ), Palo Čejka (SK) a ilustrátori z ASIL-u (SK)

18.00
Slávnostné otvorenie festivalu

18.00
Slávnostné otvorenie festivalu

19.00
Jean-Michel Guenassia (FR)

19.00
Jean-Michel Guenassia (FR)

21.00
Fuga / Lesní zvěř (CZ) / Drumtyatr (UA)

21.00
Fuga / Lesní zvěř (CZ) / Drumtyatr (UA)

SATURDAY 3rd of June

10.00
BRaKfast: Maurizio Quarello (IT)

10.00
BRaKfast: Maurizio Quarello (IT)

11.00
Ako sa robí kniha: Monika Kompaníková (SK), Martina Stašíková (SK), Ján Gregor (SK)

11.00
Ako sa robí kniha: Monika Kompaníková (SK), Martina Stašíková (SK), Ján Gregor (SK)

12.00
Anna Król & Paulina Wilk (PL)

12.00
Anna Król & Paulina Wilk (PL)

13.00
Ján Kralovič (SK)

13.00
Ján Kralovič (SK)

14.00
Tlučte hrbaté! Ondřej Škrabal (CZ), Ondřej Buddeus (CZ) a Olga Pek (CZ)

14.00
Tlučte hrbaté! Ondřej Škrabal (CZ), Ondřej Buddeus (CZ) a Olga Pek (CZ)

15.00
Weronika Murek (PL) / Imre Bartók (HU) / Peter Balko (SK)

15.00
Weronika Murek (PL) / Imre Bartók (HU) / Peter Balko (SK)

16.00
Jacek Hugo-Bader (PL)

16.00
Jacek Hugo-Bader (PL)

17.30
Babylonská knižnica: Michal Ajvaz (CZ), Miroslav Marcelli (SK), Dušan Barok (SK)

17.30
Babylonská knižnica: Michal Ajvaz (CZ), Miroslav Marcelli (SK), Dušan Barok (SK)

19.00
Alberto Manguel (RA)

19.00
Alberto Manguel (RA)

21.00
Agon Orchestra: Typornamento

21.00
Agon Orchestra: Typornamento

SUNDAY 4th of June

10.00
BRaKfast: Géraldine Alibeu (FR)

10.00
BRaKfast: Géraldine Alibeu (FR)

11.00
Samuel Čarnoký (SK)

11.00
Samuel Čarnoký (SK)

12.00
Dušan Barok (SK)

12.00
Dušan Barok (SK)

13.00
Birgit Weyhe (D)

13.00
Birgit Weyhe (D)

14.00
Svein Størksen (S)

14.00
Svein Størksen (S)

15.00
Daniel Majling

15.00
Daniel Majling

SATURDAY 3rd of July

Workshop

11.00
Maurizio Quarello

11.00
Maurizio Quarello

Workshop

12.30
Anna Pleštilová

12.30
Anna Pleštilová

Workshop

14.00
Slavomíra Ondrušová, Ivana Šáteková, Natália Jarembáková

14.00
Slavomíra Ondrušová, Ivana Šáteková, Natália Jarembáková

Workshop

15.30
Marine Schneider

15.30
Marine Schneider

SUNDAY 4th of June

11.00
Géraldine Alibeu

11.00
Géraldine Alibeu

12.30
Adam Wójcicki

12.30
Adam Wójcicki

14.00
Art Studio Agrafka: Romana Romanyšyn, Andrij Lesiv

14.00
Art Studio Agrafka: Romana Romanyšyn, Andrij Lesiv

PHOTO GALLERY OF BRaK 2017

Photos by: Mišenka, Katarína Bell